Haber

Tartıştığı Meslektaşı Kulağı Kesik: Serbest

Karaman’da tartıştığı meslektaşının kulağını bıçakla sırtından yaralayan Salih A. serbest bırakıldı. Kulağı dikilen Hakkı A. taburcu edildi.

Meslektaşının kulağının bir kısmını kesip bıçakla sırtından yaraladı.

Olay, dün akşam saatlerinde Tabduk Emre Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı’nda meydana geldi. Makine fabrikasında çalışan Salih A. ile Hakkı A. mesaileri bittikten sonra Yavuz Sultan Selim Bulvarı’nda buluştu. İki arkadaş arasında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Çıkan arbedede Hakkı A.’nın kulağının bir kısmını keserek sırtından bıçakla yaralayan Salih A. da ellerinden yaralandı.

Salih A., savcılıktaki ifadesinin ardından serbest kaldı

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hakkı A. otomobille, Salih A. ise ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hakkı A.’nın kesilen kulağı acil serviste yapılan müdahale ile yerine yerleştirildi. Aynı hastanede ilk müdahalesi yapılan Salih A. da güvenlik nedeniyle özel bir hastaneye sevk edildi. Yaralılar tedavilerinin ardından taburcu edildi. Gözaltına alınan Salih A., savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu